beclever menu
Úvod » Reference
Reference
Nejlépe o naší práci vypovídají naši klienti a referenční zakázky, které jsme pro ně realizovali. Prohlédněte si ty nejzajímavější. Produkujeme uživatelsky komfortní a kreativní weby pro váš byznys. Měníme uživatele ve vaše zákazníky.

To nejlepší

Webové stránky

E-shopy

Microsite

Nejnovější

Klienti

Další reference
Co o nás řekli naši klienti

Když jsme tvořili naše stránky, tak jsme stáli před otázkou udělat si je sami nebo přizvat ke spolupráci profesionály, rozhodli jsme se pro druhou variantu a vybrali společnost BeClever a jsem přesvědčena, že nás toto rozhodnutí posunulo dále a máme web, který má duši a je odlišný od ostatních stránek z našeho segmentu trhu. Spolupráce s BeClever nám přinesla nový pohled na věc, spoustu nápadů, které vždy byly tak trochu z nás, protože při jejich tvorbě jsme vždy hodně diskutovali a Lenka s Tomášem se vždy snažili dát těmto našim myšlenkám určitý styl a vzhled. Jako nejsilnější stránku firmy BeClever vidím ve spojení a vzájemného doplňování dvou stránek této firmy a to schopnosti vymýšlet nové a nápadité vzhledy stránek a k tomu přispívá druhá přednost a to převádět tyto nápady do řeči počítačů, tak aby vše fungovalo hladce a jednoduše...:-)

Ing. Marcela Dvořáková
Jednatelka
Zaujali jsme Vás? Napište nám ...
Napište nám, cokoliv máte na srdci. Pište na e-mail info@beclever.cz nebo využijte kontaktní formulář. Rádi se Vám ozveme zpět.
* Povinný údaj nutný k řádnému odeslání vzkazu
Napište nám, cokoliv máte na srdci. Pište na e-mail info@beclever.cz
nebo volejte na tel. číslo: 737 337 632
© 2006 - 2018 beClever!