beclever menu
Úvod » Produkty a služby
Produkty a služby
beClever! produkuje uživatelsky komfortní a kreativní weby pro váš byznys. K tomu využíváme naše dlouhodobé zkušenosti v oboru, zapojujeme kreativní myšlení a znalost technologií. To všechno pomáhá ke zvýšení návštěvnosti webu, efektivnímu prodeji zboží na internetu, zvýšení zisku, prohloubení vizuální komunikace. Měníme uživatele ve vaše zákazníky.

Webdesign

Kvalitní grafický webdesign vytváří atmosféru, získává důvěru a přesvědčuje nebo utvrzuje uživatele o kvalitě služeb/značky. Uživatel webových stránek se musí snadno orientovat a rychle dojít ke svému cíly (najít informace, nakoupit). Velmi dobře si uvědomujeme, že vzhled webové prezentace je jedním z nejdůležitějších aspektů dobře fungujících webových stránek. Navrhujeme grafický design cílové skupině na míru tak, aby se uživatel cítil příjemně a snadno se na stránce orientoval.

beClever! zná a uplatňuje:
  • Webová stránka graficky upřednostňuje to podstatné
  • Uživatel webové stránky se musí cítit příjemně
  • Uživatel musí najít na webové stránce informace rychle a komfortně
  • Design vychází z Corporate Identity zadavatele


Firemní logo Vytváříme klientům firemní logotypy, obvykle jako součást návrhu firemní Corporate Identity.

Bannery Pomůžeme Vám vytvořit reklamní bannery včetně animací ve Vašem vizuálním firemním stylu, orientované na Vaše zákazníky.

E-mailové šablony Připravíme firemní emailing v elektronické podobě, budeme rozesílat pravidelné newslettery Vašim zákazníkům.

Drobné tiskoviny Svým klientům poskytujeme i tištěné grafické služby jako je vytvoření návrhu vizitek, letáků, plakátů podle Corporate Identity.

Venkovní reklama Jednotné vizuální zpracování tištěné a internetové reklamy posiluje značku a vypovídá o jejím potenciálu. Proto je dobré nechat si vytvořit vizuální indentitu u jednoho zpracovatele. My Vám vytvoříme nejen logotyp, ale také venkovní tiskovou reklamu.

Internetové stránky, e-shopy

Díky dlouhodobým odborným zkušenostem nabízíme klientům kvalitní webové stránky a e-shopy s atraktivním grafickým designem, maximální uživatelskou přívětivostí a moderním technologickým zázemím, díky kterým má na konkurenčním trhu náskok. Naše chytrá řešení internetových stránek a e-shopů jsou vždy šité klientovu podnikatelskému záměru namíru.

Chytré webové stránky a internetové obchody šité namíru cílové skupině přináší svému majiteli zisk a úspěch, díky:
  • detailnímu zanalyzování potřeb Vaší společnosti, podle kterých připravíme vhodný projekt
  • web připravený podle našich doporučení dovede návštěvníky k požadované akci
  • vhodně zvoleným funkcím a prvků, které usnadňují návštěvníkovi webu orientaci
  • oslovení velkého počtu návštěvníků přicházejících z předních umístěních ve vyhledávačích
  • atraktivnímu a funkčnímu designu
  • redakčnímu systému, který nabízí snadnou ovladatelnost webu
Webové stránky a eshopy, které projdou našima rukama, naplňují stanovené cíle a přináší svým vlastníkům úspěch a zisk. Rozsáhlým průzkumem se snažíme o co největší zmapování trhu, konkurence, situace. Ve fázi projektové přípravy s klientem stanovujeme cíle projektu, vybíráme klíčová slova a definujeme cílové skupiny. Projektová analýza je základním kamenem úspěchu. Díky ní můžeme s klientem reálně vyhodnocovat jeho přání a očekávání a po té navrhovat vhodné nástroje a možná řešení. Pro své klienty máme připravený velice dobře ovladatelný redakční systém, který zajišťuje rychlou aktualizaci webových stránek a e-shopů a zároveň snižuje náklady na jejich správu. Po spuštění webu na projekt stále dohlížíme a jeho chod sledujeme. Případně umíme úspěch webového projektu podpořit či znásobit vhodně zvolenou marketingovou strategií.

On-line marketing

Pokud chcete, aby Váš internetový byznys fungoval na 100%, je důležitá pravidelná kontrola a optimalizace obsahu Vašich webových stránek. Jsme Vám plně k dispozici při budování a práci na Vašem webu. Známe web a umíme Vás dostat do podvědomí Vašich zákazníků.

Hlavní oblasti online marketingu, kde Vám rádi pomůžeme:

SEO – Optimalizace pro vyhledávače Zajistíme Vašim stránkám maximální návštěvnost z vyhledávačů Google, Seznam i dalších.

PPC kampaně Připravíme Vám PPC kampaň pro Váš internetový obchod nebo www stránky. Pokud již PPC kampaně provozujete, rádi Vám pomůžeme s jejich správou.

Vyhodnocení úspěšnosti V případě, že si nejste jistí fungováním a výsledky Vašich stránek, zhodnotíme je z nezávislého pohledu a předložíme Vám analýzu, která Vám pomůže v rozhodování.

Sociální sítě Připravíme pro Vás ideální formu prezentace Vaší firmy na sociálních sítích. Tyto prezentace jsme schopni dlouhodobě udržovat a posilovat na nich Vaší pozici.

Zpětné odkazy Zaregistrujeme Vaše internetové stránky do stovek katalogů na českém internetu. Tím zvýšíme, zejména po startu, podvědomí o Vašich aktivitách ve vyhledávačích.

Analýzy a konzultace

Před započetím práce na jakémkoliv projektu si nejprve zhodnotíme stav místní konkurence. Podle toho následně navrhneme klientovi řešení a další rozvoj. Naším primárním cílem je dostat webové stránky na první místo. Často je klíčem k tomuto úspěchu vytvoření originálního řešení s přidanou hodnotou pro zákazníka.

Měříme, analyzujeme, aplikujeme změny Jako primární měření používáme výhradně nástroje Google Analytics. Na základě výsledků z těchto měření upravujeme obsah i formu pro optimální výsledky.
Zaujali jsme Vás? Napište nám ...
Napište nám, cokoliv máte na srdci. Pište na e-mail info@beclever.cz nebo využijte kontaktní formulář. Rádi se Vám ozveme zpět.
* Povinný údaj nutný k řádnému odeslání vzkazu
Napište nám, cokoliv máte na srdci. Pište na e-mail info@beclever.cz
nebo volejte na tel. číslo: 737 337 632
© 2006 - 2018 beClever!