agentura s chytrými nápady

Print a firemní identita

Jednotný vizuální styl všech materiálů a podkladů, které ve firmě používáte, posiluje vaši značku (brand) a hodně vypovídá o její povaze a potenciálu. Proto je dobré nechat si vytvořit vizuální indentitu (vizuální styl, grafický manuál, korporátní identita, branding - je to jedno a to samé) u jednoho zpracovatele. My vám navrhneme nejen logotyp, ale vytvoříme vám celou vaši vizuální firemní identitu, která vás dokáže odlišit od ostatních a učiní vás nezapomenutelnými.

Kvalitní firemní identita vytváří atmosféru, získává důvěru a přesvědčuje nebo utvrzuje uživatele o kvalitě vašich služeb nebo vaší značky.

 

Firemní logo

Vytváříme klientům loga. Nad návrhy přemýšlíme a vše vytváříme s ohledem na povahu a filosofii firmy, orientované na vaše zákazníky. Samotné logo a barvy jsou obvykle základ firemní identity. 

Svým klientům v rámci firemní identity designujeme obvykle další firemní tiskoviny jako jsou vizitky, hlavičkové papíry, letáky, katalogy, brožury, … vše je v jednotě, společně ladí a každý jednotlivý prvek neomylně přiřadíte do skupiny jedné a jedinečné firemní identity. Co umíme vyrobit:

  • Logo
  • Propagační tiskoviny
  • Venkovní tištěná reklama


 

Kontaktujte nás