agentura s chytrými nápady

Tvorba webových stránek a eshopů

Našim klientům nabízíme kvalitní webové stránky a eshopy s atraktivním grafickým designem, maximální uživatelskou přívětivostí a moderním technologickým zázemím.

 

 

Řešení šité na míru vašim potřebám a cílům

Opravdu dobře připravené webové stránky a eshopy by měly vycházet z potřeb a cílů firmy a podporovat i její aktivity v offline světě.

V naší agentuře předchází tvorbě webových stránek a eshopů analýza, která bere v potaz nejen potřeby a cíle Vaší společnosti, ale také detailně mapuje silné a slabé stránky vaší konkurence. Díky této analýze a našim dlouholetým zkušenostem jsme schopni vytvořit stránky, které mají smysl, mají koncept a umí využít konkurenci k Vašemu prospěchu.

Žádný web se pochopitelně neobejde bez webového designu. Grafika internetových stránek a eshopů rozhoduje o tom, s jakými pocity budou návštěvníci Vašich stránek spojovat Vaší firmu. Z tohoto důvodu jde o jednu z nejdůležitějších součástí procesu vývoje.

U nás v beCLEVER se vždy snažíme při návrhu grafiky webu najít to nejvhodnější řešení, které vystihne to, co chcete Vašim zákazníků říci. V několika fázovém procesu tvorby grafiky zohledňujeme typ nabízených služeb, či zboží, charakter oboru Vašeho podnikání, ale i celkovou atmosféru.

 

 

Snadná správa obsahu

Weby z naší díly vybavujeme redakčním systémem pro správu obsahu. Celý administrační nástroj jsme vyvinuli s ohledem na co nejsnazší ovladatelnost a přehlednost.

V případě eshopů Vám můžeme nabídnout open source redakční systém PrestaShop nebo náš vlastní nástroj, který je, stejně jako v případě webů, zaměřen na jednoduchost a přehlednost.

 

Související produkty a služby:

  • Webové katalogy
  • Webové aplikace
  • Minisites a microsites
  • Landing pages
  • Analýza klíčových slov a frází
  • Webdesign
  • UX design

 

Kontaktujte nás